Český Webhosting

Administrační systém
Jméno:
Heslo:
Je doména volná?

Webhosting :: Otázky & Odpovědi

Chci mít prezentaci na internetu. Proč bych měl využít služeb ČESKÉHO WEBHOSTINGU? V čem jste lepší než konkurence?
Hlavním důvodem, proč využít našich služeb, je administrační systém, který umožňuje nastavení veškerých parametrů webhostingu online přes jednoduché webové formuláře. Když chcete např. založit novou e-mailovou schránku, stačí v administračním systému vyplnit a odeslat jeden formulář a e-mail je ihned vytvořen.
Chci hostovat doménu u ČESKÉHO WEBHOSTINGU. Jak mám postupovat?
Je to velice jednoduché. Stačí, když si vyberete jeden z hostingových programů a vyplníte online objednávku.
Kde najdu technickou dokumentaci (jak nastavit e-mailového klienta pro příjem pošty, jaké přihlašovací údaje použít pro FTP přístup k webu apod.)?
Technická dokumentace je součástí administračního systému. Např. formulář na vytvoření e-mailové schránky obsahuje všechny potřebné informace pro správné nastavení e-mailového klienta.
Jaká je cena za webhosting?
Cena za webhosting závisí na hostingovém programu, který si vyberete. Ceny a podrobné informace o všech hostingových programech naleznete v sekci Hostingové programy. Kromě hostingu musíte platit udržovací poplatek za doménu a příp. registrační poplatek (v případě, že registrujete novou doménu). Ceny domén závisí na koncovce domény (doména s koncovkou .com má jinou cenu než doména s koncovkou .cz). Např. doména s koncovkou .com nemá žádný registrační poplatek a roční udržovací poplatek je 249,- Kč (bez DPH). Ceny za domény naleznete v sekci Registrace domén.
Je možné zaregistrovat doménu bez zakoupení hostingového programu?
Ano. Doménu je možné u nás zaparkovat (tato služba je zdarma, platíte jen poplatky za doménu), a až se rozhodnete, že ji chcete zprovoznit, můžete si vybrat libovolný hostingový program z naší nabídky. Zaparkování domény je výhodné zejména v situaci, kdy plánujete do budoucna vytvoření internetové prezentace, ale doménu si chcete zaregistrovat co nejdříve (aby vám ji někdo neobsadil).
Chci být vidět na internetu, ale nemám ani webové stránky. Umíte vytvořit prezentaci?
Ano. Důležitou součástí našich služeb je právě tvorba www stránek. Stránky pro vás vytvoříme a následně zajistíme jejich provoz.