Český Webhosting

Administrační systém
Jméno:
Heslo:
Je doména volná?

Webdesign :: Otázky & Odpovědi

Jak dloho trvá vytvoření internetové prezentace?
Do značné míry to závisí na klientovi. Je-li schopen dodávat texty a jiné potřebné podklady v dohodnutých časových termínech. Pokud je spolupráce s klientem bezproblémová, je v závislosti na rozsahu výsledné prezentace obvyklá doba 2-8 týdnů.
Chci vytvořit prezentaci u ČESKÉHO WEBHOSTINGU. Jak mám postupovat?
Kontaktujte nás a my se s vámi následně spojíme.
Provádíte gramatickou kontrolu textů včetně oprav?
Ano. Umíme provést gramatickou kontrolu a korekci textů, je to ale nadstandardní služba, za kterou je nutné si připlatit.
Umíte přeložit stránky do jiného jazyka?
Ano. Díky našemu partnerství s firmou DocuTrans s.r.o., která se zabývá překladatelskou činností, jsme schopni přeložit stránky do mnoha světových jazyků.
Lze nějak zajistit, aby naše stránky byly navštěvované lidmi, kteří se zájímají o naše služby, resp. produkty?
Ano. Jednou z možností, jak upozornit potenciální návštěvníky na existenci webových stránek, je placená reklama v tištěných médiích, v rádiu nebo na internetu. Reklama zaručí zvýšení návštěvnosti, její nevýhodou je ovšem to, že po skončení kampaně je její vliv na návštěvnost stránek téměř nulový. Receptem na dlouhodobou návštěvnost je viditelné umístění stránek v intenetových vyhledávačích a katalozích. Tak se o nich dozví lidé, kteří se zajímají o vaše služby resp. produkty. Naše zkušenosti v oblasti SEO (optimalizace pro vyhledávače) vám zajistí dlouhodobou návštěvnost.
Jste schopni provést úpravy existujících stránek?
Ano. Mnoho našich klientů má zájem o dílčí úpravy v již existující prezentaci. Řekněte nám, jaké změny byste chtěli na stránkách provést, a my je rádi provedeme.
Když si u vás nechám vytvořit stránky, jste schopni zajistit i jejich provoz?
Ano. Hlavním oborem naší činnosti je webhosting (zajištění toho, aby stránky byly dostupné na internetu). Nejlepší řešení je, když svěříte tvorbu stránek i webhosting jedné firmě, vyhnete se tak komplikacím s určením zodpovědnosti v případě jakýchkoli problémů s prezentací.
Kolik stojí vytvoření profesionální webové prezentace nebo úpravy existujících stránek?
Cena prezentace je závislá na mnoha faktorech, a je tedy individuální. Cena za úpravy již existující prezentace (přidání textů, přidání nějaké nové funkčnosti apod.) se odvíjí od potřebného času.